Dnia 23 czerwca klasa III wybrała się na wycieczkę do Krotoszyna. Pogoda dopisała, a wszyscy uczestnicy byli w dobrych humorach.
Naszą wycieczkę rozpoczęliśmy od wizyty na krotoszyńskim Błoniu. Spędziliśmy tam miło czas, korzystając z placu zabaw, siłowni oraz spacerując ścieżkami wokół stawu. Następnie udaliśmy się na deptak. Dużą atrakcją było wspinanie się na skałki, które dostarczyło nam wielu emocji i radości.
Po aktywnie spędzonym czasie poszliśmy do McDonalda, gdzie zjedliśmy smaczny posiłek. Następnie spacerkiem udaliśmy się na krotoszyński rynek. Tam czekała na nas kolejna przyjemność – pyszne lody, które wszystkim bardzo smakowały.
Po pełnym atrakcji dniu przeszliśmy na przystanek autobusowy i wróciliśmy do domu. Wycieczka była bardzo udana, dostarczyła nam wielu ciekawych wrażeń i pozwoliła miło spędzić czas z koleżankami i kolegami z klasy.
E. Bielecka
![]()














